PlayCap OÜ on HUBELINO toodete ametlik maaletooja Eestis. Meie e-poe valikus olevad tooted asuvad kõik Tallinna laos ning nende tarneaeg on vastavalt tarneviisile kuni 5 tööpäeva! Kiiremate tellimuste täitmiseks palume võtta ühendust klienditoega. Toodete edasimüügi küsimustes palume pöörduda klienditoe poole.

PlayCap OÜ

Tel: +372 517 7747
E-mail: info@playcap.ee

Mäng, Loendamine ja Arvutamine

Tootekood: 410078
Kaubamärk: Hubelino
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 päeva
Hind: 26,00 €
22,10 €
Kogus: - +
   - või -   
Iga ehitusmeister peab arvutada oskama. Koos Antoni ja Lisaga arutledes muutub seoste mõistmine ja iseseisvalt pikemate ülesannete lahendamine mänguliselt lihtsaks. Arvuread ja aritmeetika põhitehted ei valmista peagi enam mingit raskust.Juba varases lapseeas matemaatilise mõtlemise arendamine ei lase tekkida matemaatika vastu vastumeelsust, mis paljusid inimesi terve elu saadab. 
 
Kui arvude maailma õigel viisil tutvustada, aitab see muretult selles orienteeruda ja võibolla avastatakse isegi enda jaoks arvude maailma võlu. Kolmedimensiooniline mäng arendab oluliselt matemaatilist kujutlusvõimet, sest erinevaid hulki loendades, edasi-tagasi liigutades ja ümber paigutades areneb arusaam numbrite suurusest, aga ka arvutustehete tähendusest. 
 
Kuna lapsele meeldib kasutada käepärast näitlikku materjali, tutvub ta nii arvude maailmaga meeldival viisil ja järgmise sammuna hakkab ta iseseisvalt abstraktseid arvutusülesandeid lahendama.
 
Kasutusjuhend: Eestikeelne juhend pakendil
 
Lastele alates: 6 eluaastat

HOIATUS! Sisaldab väikesi osi! Ei sobi väikelastele.
 
Tootja: Hubelino GmbH 
Toodetud riigis: Saksamaa
Maaletooja: PlayCap OÜ, Hobujaama 4, Tallinn 10151 www.playcap.ee 
Kaal (kg) 0.947
Kõrgus (mm) 105
Laius (mm) 215
Pikkus (mm) 270
Sarnased tooted

Lihtne ja lõbus mäng kogu perele. Väiksemad lapsed saavad lihtsalt selgeks “Laevade pommitamise” mängu põhimõtte, kuna mängul on sarnased reeglid. Mängu abil saavad lapsed arendada oma loogilist mõtlemist, harjutada peenmotoorikat ja tähelepanu. Kuna mänguklotsid kinnitatakse mängualusele, ei libise need mängimise ajal maha. Eriti mugav väiksematele lastele. Väga lõbus mäng ka pikematel reisidel ja autosõidul!

Mängureeglid: Enne mängu algust peavad ääreklotsid mõlemad mängija alusplaatidel olema laotud sarnaselt, nii asukohad kui järjestus peavad mõlemal mängulaual kattuma. Järgmisena jaotavad mängijad lammastega klotsid võrdselt ära ning paigutavad need mängulauale ehk “karjamaale”. Iga koordinaadipunkti kohta tohib olla vaid üks lammas. Noorem mängija alustab lammaste otsimisega ja nimetab koordinaadid vastase “karjamaal”. Näiteks PUU - KUMMIKUD. Kui selles kohas asub mõni lammas, vahetab see lammas omanikku - vastane annab oma lamba ära. Kuid kui küsitakse: ÕLED – KUMMIKUD ja seal ei ole lammast, asetab küsija sellele kohale rohelise karjamaaklotsi, mis näitab, et seal ei ole lammast ja seda koordinaati on juba küsitud. Mängijad esitavad vaheldumisi lammaste asukoha kohta küsimusi. Võidab see, kes saab esimesena kõik vastase lambad endale. Võib valida ka variandi, kus peale lamba leidmist võib mängija kohe uuesti küsida. Vahelduse mõttes võib mängida ka ilma karjamaaklotsideta (klots, mis pannakse kohale kui kordinaat on küsitud), siis peab mängija juba küsitud väljad meelde jätma ja see muudab mängu raskemaks.

Kasutusjuhend: Eestikeelne juhend pakendil

Lastele alates: 4 eluaastat

HOIATUS! Sisaldab väikesi osi! Ei sobi väikelastele.

Tootja: Hubelino GmbH
Toodetud riigis: Saksamaa
Maaletooja: PlayCap OÜ, Hobujaama 4, Tallinn 10151 www.playcap.ee

Tootekood: 410047 ,   EAN: 4250331410108 ,   Tarneaeg: 1-5 päeva
20,40 € (15%)
24,00 €